O nas

Niepubliczny żłobek „Elfik” w Sosnowcu

Niepubliczny żłobek „Elfik” w Sosnowcu zapewnia całodzienną opiekę dla dzieci między piątym miesiącem a trzecim rokiem życia. Dziećmi zajmują się doświadczeni pedagodzy, którzy wiedzą jakie zabawy są najbardziej korzystne dla rozwoju Malucha i wiedzą jak do nich zachęcić.

Żłobek posiada ogród z placem zabaw, gdzie bezpiecznie prowadzone są zajęcia dla Dzieci. W budynku mieszczą się przestronne i słoneczne sale, suchy basen, dwie sypialnie oraz sala do zajęć cichych i manualnych. Jeżeli pragną Państwo wysłać swoje dziecko do dobrego i sprawdzonego żłobka w Sosnowcu, „Elfik” będzie idealnym wyborem.

W celu omówienia szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Niepubliczne Przedszkole „Elfik” w Sosnowcu

Centrum Zabawy i Rozwoju „Elfik” w Sosnowcu to miejsce, w którym zgrany zespół doświadczonych pedagogów dba o pełną ciepła i poczucia bezpieczeństwa atmosferę oraz stworzenie optymalnych warunków dla wszechstronnego rozwoju Dzieci. Maluchom zapewniamy nie tylko doskonałą zabawę, ale także wiele ciekawych zajęć sportowych i dydaktycznych. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi na niniejszej stronie internetowej lub po prostu chcielibyście porozmawiać o warunkach, jakie zapewniamy Dzieciom w naszym przedszkolem, serdecznie prosimy o kontakt.