Jak zorganizować wymarzoną imprezę urodzinową dziecka?

Kategoria: Blog

Maluchy uwielbiają urodzinowe imprezy. Szalone zabawy z rówieśnikami, harce na parkiecie, słodkie przekąski i kolorowe dekoracje. Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkową niespodziankę, zorganizuj dla niego… tematyczną imprezę urodzinową. Możesz być pewien, że kilka godzin, spędzonych na Dzikim Zachodzie, w indiańskiej wiosce czy na zamku będzie dla niego wspaniałą przygodą. Przygodą, którą z pewnością zapamięta na długo. Jeśli nie czujesz się na siłach, by samodzielnie zorganizować tematyczne przyjęcie, skorzystaj ze wsparcia animatorów, którzy zajmą się każdym szczegółem – poczęstunkiem, atrakcjami, strojami dla jubilata i gości z wypożyczani strojów karnawałowych dla dzieci, a nawet zaproszeniami np. do salonu piękności.

Salon piękności dla młodej damy

Jeśli Twoja córka uwielbia patrzeć na Ciebie, kiedy robisz makijaż, doradza w wyborze szminki, uwielbia malować i starannie dobiera kolory, będzie zachwycona, spędzając urodziny w salonie piękności. Oczywiście takim, który powstanie specjalnie z myślą o niej i jej gościach.

Być prawdziwym kowbojem

Fan kowbojów i pościgów na końskim grzbiecie zakrzyczy z zachwytu, jeśli będziesz mógł spędzić swoje urodziny… na Dzikim Zachodzie. Nawet, jeśli Dziki Zachód wyłoni się zza drzwi jego własnego pokoju.

W domu czy poza domem?

Jeśli chcesz zaprosić na urodziny kilku najbliższych kolegów jubilata, dobrym pomysłem będzie organizacja przyjęcia w domu. Dzięki pomocy profesjonalnych animatorów pokój gospodarza na kilka godzin zamieni się w krainę z ulubionej bajki. Rozwieszone pod sufitem baloniki i serpentyny będą dla malucha najlepszym wspomnieniem wspaniale spędzonego czasu. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby pozostały tam jeszcze przez kilka dni. Alternatywą dla domowego przyjęcia może być to zorganizowane w sali zabaw lub… przedszkolu. Takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli planujesz zaprosić większą grupę małych rozbójników, masz niewielkie mieszkanie lub… wolisz uniknąć bałaganu i konieczności sprzątania po tłumie przedszkolaków.